Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.2142
    0.50%
  • GBP ~ USD
    1.4098
    0.35%
  • XAU ~ USD
    1842.81
    0.88%
  • BTC ~ USD
    50252.06
    2.05%
  • ETH ~ USD
    4053.55
    8.36%
  • XRP ~ USD
    1.3871
    6.60%

1 THB till SEK

Thai Baht (THB) och Kronor (SEK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. THB och SEK, 1 Thai Baht till Kronor aktuella kurser ?
trenden (idag): -0.99 %
THB 1 Thai Baht
=
0.2657 SEK Kronor
senaste ändring: May 14, 2021 (Today) 19:48 - (1 minut sedan)
(THB - SEK) växelkurs uppdateras varje minut..

THB/SEK Chart


THB - PopuläraKurs
THB/USD 0.0319
THB/EUR 0.0263
THB/GBP 0.0226
THB/CHF 0.0288
THB/JPY 3.4874
THB/AUD 0.0410
SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1200
SEK/EUR 0.0988
SEK/GBP 0.0851
SEK/CHF 0.1082
SEK/JPY 13.1242
SEK/AUD 0.1541


historisk kurs - THB/SEKKurshistorisk kurs - SEK/THBKurs
Thu, 13/05/2021 1 THB till SEK 0.26815 Thu, 13/05/2021 1 SEK till THB 3.72926
Wed, 12/05/2021 0.26928 Wed, 12/05/2021 3.71361
Tue, 11/05/2021 0.26667 Tue, 11/05/2021 3.74995
Mon, 10/05/2021 0.26793 Mon, 10/05/2021 3.73232
Sun, 09/05/2021 0.26685 Sun, 09/05/2021 3.74742
Sat, 08/05/2021 0.26766 Sat, 08/05/2021 3.73608
Fri, 07/05/2021 0.26736 Fri, 07/05/2021 3.74028
Thu, 06/05/2021 0.26979 Thu, 06/05/2021 3.70659
Wed, 05/05/2021 0.27262 Wed, 05/05/2021 3.66811
Tue, 04/05/2021 0.27192 Tue, 04/05/2021 3.67755
Mon, 03/05/2021 0.27047 Mon, 03/05/2021 3.69727
Sun, 02/05/2021 0.27164 Sun, 02/05/2021 3.68134
Sat, 01/05/2021 0.27178 Sat, 01/05/2021 3.67945
Fri, 30/04/2021 0.27144 Fri, 30/04/2021 3.68406
Thu, 29/04/2021 0.26826 Thu, 29/04/2021 3.72773
Wed, 28/04/2021 0.26595 Wed, 28/04/2021 3.76011
Tue, 27/04/2021 0.26685 Tue, 27/04/2021 3.74742
Mon, 26/04/2021 0.26652 Mon, 26/04/2021 3.75206


Valutaomvandlare;

Omvandlare