Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.2142
    0.50%
  • GBP ~ USD
    1.4098
    0.35%
  • XAU ~ USD
    1842.71
    0.87%
  • BTC ~ USD
    50252.06
    2.05%
  • ETH ~ USD
    4053.55
    8.36%
  • XRP ~ USD
    1.3871
    6.60%

1 SEK till NOK

Kronor (SEK) och Norska Kronan (NOK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. SEK och NOK, 1 Kronor till Norska Kronan aktuella kurser ?
trenden (idag): -0.58 %
SEK 1 Svenska Krona
=
0.9880 NOK Norska Kronan
senaste ändring: May 14, 2021 (Today) 19:50 - (1 minut sedan)
(SEK - NOK) växelkurs uppdateras varje minut..

SEK/NOK Chart


SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1200
SEK/EUR 0.0988
SEK/GBP 0.0851
SEK/CHF 0.1083
SEK/JPY 13.1247
SEK/AUD 0.1541
NOK - PopuläraKurs
NOK/USD 0.1215
NOK/EUR 0.1000
NOK/GBP 0.0861
NOK/CHF 0.1096
NOK/JPY 13.2836
NOK/AUD 0.1560


historisk kurs - SEK/NOKKurshistorisk kurs - NOK/SEKKurs
Thu, 13/05/2021 1 SEK till NOK 0.99417 Thu, 13/05/2021 1 NOK till SEK 1.00586
Wed, 12/05/2021 0.99024 Wed, 12/05/2021 1.00986
Tue, 11/05/2021 0.99339 Tue, 11/05/2021 1.00665
Mon, 10/05/2021 0.99153 Mon, 10/05/2021 1.00854
Sun, 09/05/2021 0.98917 Sun, 09/05/2021 1.01095
Sat, 08/05/2021 0.98917 Sat, 08/05/2021 1.01095
Fri, 07/05/2021 0.98776 Fri, 07/05/2021 1.01239
Thu, 06/05/2021 0.98500 Thu, 06/05/2021 1.01523
Wed, 05/05/2021 0.98432 Wed, 05/05/2021 1.01593
Tue, 04/05/2021 0.98327 Tue, 04/05/2021 1.01701
Mon, 03/05/2021 0.98401 Mon, 03/05/2021 1.01625
Sun, 02/05/2021 0.98320 Sun, 02/05/2021 1.01709
Sat, 01/05/2021 0.98332 Sat, 01/05/2021 1.01696
Fri, 30/04/2021 0.98283 Fri, 30/04/2021 1.01747
Thu, 29/04/2021 0.97779 Thu, 29/04/2021 1.02271
Wed, 28/04/2021 0.98181 Wed, 28/04/2021 1.01853
Tue, 27/04/2021 0.98831 Tue, 27/04/2021 1.01183
Mon, 26/04/2021 0.98977 Mon, 26/04/2021 1.01034


Valutaomvandlare;

Omvandlare