Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.1605
    -0.30%
  • GBP ~ USD
    1.3761
    0.07%
  • XAU ~ USD
    1806.95
    0.80%
  • BTC ~ USD
    63621.84
    4.01%
  • ETH ~ USD
    4225.84
    4.12%
  • XRP ~ USD
    1.0995
    2.07%

1 SEK till HKD

Kronor (SEK) och Hong Kong Dollar (HKD) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. SEK och HKD, 1 Kronor till Hong Kong Dollar aktuella kurser ?
trenden (idag): -0.24 %
SEK 1 Svenska Krona
=
0.9029 HKD Hong Kong Dollar
senaste ändring: October 25, 2021 (Today) 17:09 - (1 minut sedan)
(SEK - HKD) växelkurs uppdateras varje minut..

SEK/HKD Chart


SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1161
SEK/EUR 0.1001
SEK/GBP 0.0844
SEK/CHF 0.1069
SEK/JPY 13.2114
SEK/AUD 0.1551
HKD - PopuläraKurs
HKD/USD 0.1286
HKD/EUR 0.1108
HKD/GBP 0.0935
HKD/CHF 0.1183
HKD/JPY 14.6315
HKD/AUD 0.1717


historisk kurs - SEK/HKDKurshistorisk kurs - HKD/SEKKurs
Sun, 24/10/2021 1 SEK till HKD 0.90462 Sun, 24/10/2021 1 HKD till SEK 1.10544
Sat, 23/10/2021 0.90589 Sat, 23/10/2021 1.10389
Fri, 22/10/2021 0.90670 Fri, 22/10/2021 1.10290
Thu, 21/10/2021 0.90290 Thu, 21/10/2021 1.10754
Wed, 20/10/2021 0.90499 Wed, 20/10/2021 1.10498
Tue, 19/10/2021 0.90190 Tue, 19/10/2021 1.10877
Mon, 18/10/2021 0.89789 Mon, 18/10/2021 1.11372
Sun, 17/10/2021 0.90108 Sun, 17/10/2021 1.10978
Sat, 16/10/2021 0.90227 Sat, 16/10/2021 1.10832
Fri, 15/10/2021 0.90341 Fri, 15/10/2021 1.10692
Thu, 14/10/2021 0.90014 Thu, 14/10/2021 1.11094
Wed, 13/10/2021 0.89468 Wed, 13/10/2021 1.11772
Tue, 12/10/2021 0.88636 Tue, 12/10/2021 1.12821
Mon, 11/10/2021 0.88713 Mon, 11/10/2021 1.12723
Sun, 10/10/2021 0.89021 Sun, 10/10/2021 1.12333
Sat, 09/10/2021 0.89097 Sat, 09/10/2021 1.12237
Fri, 08/10/2021 0.89050 Fri, 08/10/2021 1.12296
Thu, 07/10/2021 0.88545 Thu, 07/10/2021 1.12937


Valutaomvandlare;

Omvandlare