Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.2142
    0.50%
  • GBP ~ USD
    1.4098
    0.35%
  • XAU ~ USD
    1842.40
    0.85%
  • BTC ~ USD
    50279.50
    2.11%
  • ETH ~ USD
    4072.80
    8.79%
  • XRP ~ USD
    1.3849
    6.44%

1 SAR till SEK

Saudi Riyal (SAR) och Kronor (SEK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. SAR och SEK, 1 Saudi Riyal till Kronor aktuella kurser ?
trenden (idag): -0.86 %
SAR 1 Saudi Riyal
=
2.2221 SEK Kronor
senaste ändring: May 14, 2021 (Today) 19:40 - (1 minut sedan)
(SAR - SEK) växelkurs uppdateras varje minut..

SAR/SEK Chart


SAR - PopuläraKurs
SAR/USD 0.2666
SAR/EUR 0.2196
SAR/GBP 0.1891
SAR/CHF 0.2406
SAR/JPY 29.1616
SAR/AUD 0.3425
SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1200
SEK/EUR 0.0988
SEK/GBP 0.0851
SEK/CHF 0.1083
SEK/JPY 13.1237
SEK/AUD 0.1541


historisk kurs - SAR/SEKKurshistorisk kurs - SEK/SARKurs
Thu, 13/05/2021 1 SAR till SEK 2.23938 Thu, 13/05/2021 1 SEK till SAR 0.44655
Wed, 12/05/2021 2.24733 Wed, 12/05/2021 0.44497
Tue, 11/05/2021 2.21712 Tue, 11/05/2021 0.45104
Mon, 10/05/2021 2.22158 Mon, 10/05/2021 0.45013
Sun, 09/05/2021 2.21530 Sun, 09/05/2021 0.45141
Sat, 08/05/2021 2.21530 Sat, 08/05/2021 0.45141
Fri, 07/05/2021 2.21596 Fri, 07/05/2021 0.45127
Thu, 06/05/2021 2.24735 Thu, 06/05/2021 0.44497
Wed, 05/05/2021 2.26308 Wed, 05/05/2021 0.44188
Tue, 04/05/2021 2.26289 Tue, 04/05/2021 0.44191
Mon, 03/05/2021 2.24441 Mon, 03/05/2021 0.44555
Sun, 02/05/2021 2.25688 Sun, 02/05/2021 0.44309
Sat, 01/05/2021 2.25793 Sat, 01/05/2021 0.44288
Fri, 30/04/2021 2.25741 Fri, 30/04/2021 0.44299
Thu, 29/04/2021 2.23165 Thu, 29/04/2021 0.44810
Wed, 28/04/2021 2.22382 Wed, 28/04/2021 0.44968
Tue, 27/04/2021 2.23284 Tue, 27/04/2021 0.44786
Mon, 26/04/2021 2.23361 Mon, 26/04/2021 0.44771


Valutaomvandlare;

Omvandlare