Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.1608
    -0.28%
  • GBP ~ USD
    1.3761
    0.07%
  • XAU ~ USD
    1807.99
    0.86%
  • BTC ~ USD
    63464.69
    3.77%
  • ETH ~ USD
    4206.38
    3.68%
  • XRP ~ USD
    1.0999
    2.11%

1 SAR till SEK

Saudi Riyal (SAR) och Kronor (SEK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. SAR och SEK, 1 Saudi Riyal till Kronor aktuella kurser ?
trenden (idag): +0.18 %
SAR 1 Saudi Riyal
=
2.2912 SEK Kronor
senaste ändring: October 25, 2021 (Today) 16:47 - (1 minut sedan)
(SAR - SEK) växelkurs uppdateras varje minut..

SAR/SEK Chart


SAR - PopuläraKurs
SAR/USD 0.2663
SAR/EUR 0.2294
SAR/GBP 0.1935
SAR/CHF 0.2449
SAR/JPY 30.2839
SAR/AUD 0.3555
SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1162
SEK/EUR 0.1001
SEK/GBP 0.0845
SEK/CHF 0.1069
SEK/JPY 13.2176
SEK/AUD 0.1552


historisk kurs - SAR/SEKKurshistorisk kurs - SEK/SARKurs
Sun, 24/10/2021 1 SAR till SEK 2.28847 Sun, 24/10/2021 1 SEK till SAR 0.43697
Sat, 23/10/2021 2.28517 Sat, 23/10/2021 0.43760
Fri, 22/10/2021 2.28303 Fri, 22/10/2021 0.43801
Thu, 21/10/2021 2.29347 Thu, 21/10/2021 0.43602
Wed, 20/10/2021 2.28766 Wed, 20/10/2021 0.43713
Tue, 19/10/2021 2.29594 Tue, 19/10/2021 0.43555
Mon, 18/10/2021 2.30706 Mon, 18/10/2021 0.43345
Sun, 17/10/2021 2.29829 Sun, 17/10/2021 0.43511
Sat, 16/10/2021 2.29528 Sat, 16/10/2021 0.43568
Fri, 15/10/2021 2.29278 Fri, 15/10/2021 0.43615
Thu, 14/10/2021 2.30112 Thu, 14/10/2021 0.43457
Wed, 13/10/2021 2.31563 Wed, 13/10/2021 0.43185
Tue, 12/10/2021 2.33850 Tue, 12/10/2021 0.42762
Mon, 11/10/2021 2.33534 Mon, 11/10/2021 0.42820
Sun, 10/10/2021 2.32889 Sun, 10/10/2021 0.42939
Sat, 09/10/2021 2.32692 Sat, 09/10/2021 0.42975
Fri, 08/10/2021 2.32807 Fri, 08/10/2021 0.42954
Thu, 07/10/2021 2.34171 Thu, 07/10/2021 0.42704


Valutaomvandlare;

Omvandlare