Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.2142
    0.50%
  • GBP ~ USD
    1.4098
    0.35%
  • XAU ~ USD
    1843.45
    0.91%
  • BTC ~ USD
    49399.20
    0.36%
  • ETH ~ USD
    3980.78
    6.69%
  • XRP ~ USD
    1.3551
    4.39%

1 CAD till SEK

Kanadensiska Dollar (CAD) och Kronor (SEK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. CAD och SEK, 1 Kanadensiska Dollar till Kronor aktuella kurser ?
trenden (idag): -0.42 %
CAD 1 Kanadensiska Dollar
=
6.8832 SEK Kronor
senaste ändring: May 14, 2021 (Today) 20:43 - (1 minut sedan)
(CAD - SEK) växelkurs uppdateras varje minut..

CAD/SEK Chart


CAD - PopuläraKurs
CAD/USD 0.8260
CAD/EUR 0.6803
CAD/GBP 0.5859
CAD/CHF 0.7450
CAD/JPY 90.3382
CAD/AUD 1.0609
SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1200
SEK/EUR 0.0988
SEK/GBP 0.0851
SEK/CHF 0.1082
SEK/JPY 13.1244
SEK/AUD 0.1541


historisk kurs - CAD/SEKKurshistorisk kurs - SEK/CADKurs
Fri, 14/05/2021 1 CAD till SEK 6.87857 Fri, 14/05/2021 1 SEK till CAD 0.14538
Thu, 13/05/2021 6.90594 Thu, 13/05/2021 0.14480
Wed, 12/05/2021 6.94897 Wed, 12/05/2021 0.14391
Tue, 11/05/2021 6.87556 Tue, 11/05/2021 0.14544
Mon, 10/05/2021 6.89109 Mon, 10/05/2021 0.14511
Sun, 09/05/2021 6.85028 Sun, 09/05/2021 0.14598
Sat, 08/05/2021 6.85028 Sat, 08/05/2021 0.14598
Fri, 07/05/2021 6.84742 Fri, 07/05/2021 0.14604
Thu, 06/05/2021 6.92751 Thu, 06/05/2021 0.14435
Wed, 05/05/2021 6.91574 Wed, 05/05/2021 0.14460
Tue, 04/05/2021 6.89343 Tue, 04/05/2021 0.14507
Mon, 03/05/2021 6.85479 Mon, 03/05/2021 0.14588
Sun, 02/05/2021 6.88762 Sun, 02/05/2021 0.14519
Sat, 01/05/2021 6.89193 Sat, 01/05/2021 0.14510
Fri, 30/04/2021 6.88981 Fri, 30/04/2021 0.14514
Thu, 29/04/2021 6.81691 Thu, 29/04/2021 0.14669
Wed, 28/04/2021 6.77184 Wed, 28/04/2021 0.14767
Tue, 27/04/2021 6.75345 Tue, 27/04/2021 0.14807


Valutaomvandlare;

Omvandlare