Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.1609
    -0.27%
  • GBP ~ USD
    1.3767
    0.11%
  • XAU ~ USD
    1806.52
    0.78%
  • BTC ~ USD
    63063.13
    3.16%
  • ETH ~ USD
    4187.08
    3.23%
  • XRP ~ USD
    1.0942
    1.60%

1 CAD till SEK

Kanadensiska Dollar (CAD) och Kronor (SEK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. CAD och SEK, 1 Kanadensiska Dollar till Kronor aktuella kurser ?
trenden (idag): +0.13 %
CAD 1 Kanadensiska Dollar
=
6.9492 SEK Kronor
senaste ändring: October 25, 2021 (Today) 17:58 - (1 minut sedan)
(CAD - SEK) växelkurs uppdateras varje minut..

CAD/SEK Chart


CAD - PopuläraKurs
CAD/USD 0.8073
CAD/EUR 0.6954
CAD/GBP 0.5864
CAD/CHF 0.7423
CAD/JPY 91.7979
CAD/AUD 1.0776
SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1162
SEK/EUR 0.1001
SEK/GBP 0.0844
SEK/CHF 0.1068
SEK/JPY 13.2098
SEK/AUD 0.1551


historisk kurs - CAD/SEKKurshistorisk kurs - SEK/CADKurs
Sun, 24/10/2021 1 CAD till SEK 6.94400 Sun, 24/10/2021 1 SEK till CAD 0.14401
Sat, 23/10/2021 6.93734 Sat, 23/10/2021 0.14415
Fri, 22/10/2021 6.92936 Fri, 22/10/2021 0.14431
Thu, 21/10/2021 6.95806 Thu, 21/10/2021 0.14372
Wed, 20/10/2021 6.97386 Wed, 20/10/2021 0.14339
Tue, 19/10/2021 6.97194 Tue, 19/10/2021 0.14343
Mon, 18/10/2021 6.99758 Mon, 18/10/2021 0.14291
Sun, 17/10/2021 6.97680 Sun, 17/10/2021 0.14333
Sat, 16/10/2021 6.96710 Sat, 16/10/2021 0.14353
Fri, 15/10/2021 6.95540 Fri, 15/10/2021 0.14377
Thu, 14/10/2021 6.98069 Thu, 14/10/2021 0.14325
Wed, 13/10/2021 6.98859 Wed, 13/10/2021 0.14309
Tue, 12/10/2021 7.04760 Tue, 12/10/2021 0.14189
Mon, 11/10/2021 7.02210 Mon, 11/10/2021 0.14241
Sun, 10/10/2021 7.01002 Sun, 10/10/2021 0.14265
Sat, 09/10/2021 7.00577 Sat, 09/10/2021 0.14274
Fri, 08/10/2021 7.00866 Fri, 08/10/2021 0.14268
Thu, 07/10/2021 7.00701 Thu, 07/10/2021 0.14271


Valutaomvandlare;

Omvandlare