Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.2142
    0.50%
  • GBP ~ USD
    1.4098
    0.35%
  • XAU ~ USD
    1843.22
    0.90%
  • BTC ~ USD
    49774.55
    1.11%
  • ETH ~ USD
    4033.18
    7.90%
  • XRP ~ USD
    1.3730
    5.63%

1 SEK till SGD

Kronor (SEK) och Singapore Dollar (SGD) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. SEK och SGD, 1 Kronor till Singapore Dollar aktuella kurser ?
trenden (idag): +0.69 %
SEK 1 Svenska Krona
=
0.1598 SGD Singapore Dollar
senaste ändring: May 14, 2021 (Today) 20:35 - (1 minut sedan)
(SEK - SGD) växelkurs uppdateras varje minut..

SEK/SGD Chart


SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1200
SEK/EUR 0.0988
SEK/GBP 0.0851
SEK/CHF 0.1082
SEK/JPY 13.1234
SEK/AUD 0.1541
SGD - PopuläraKurs
SGD/USD 0.7510
SGD/EUR 0.6186
SGD/GBP 0.5327
SGD/CHF 0.6774
SGD/JPY 82.1371
SGD/AUD 0.9646


historisk kurs - SEK/SGDKurshistorisk kurs - SGD/SEKKurs
Fri, 14/05/2021 1 SEK till SGD 0.15980 Fri, 14/05/2021 1 SGD till SEK 6.25782
Thu, 13/05/2021 0.15871 Thu, 13/05/2021 6.30080
Wed, 12/05/2021 0.15825 Wed, 12/05/2021 6.31912
Tue, 11/05/2021 0.15943 Tue, 11/05/2021 6.27235
Mon, 10/05/2021 0.15912 Mon, 10/05/2021 6.28457
Sun, 09/05/2021 0.15947 Sun, 09/05/2021 6.27077
Sat, 08/05/2021 0.15947 Sat, 08/05/2021 6.27077
Fri, 07/05/2021 0.15929 Fri, 07/05/2021 6.27786
Thu, 06/05/2021 0.15815 Thu, 06/05/2021 6.32311
Wed, 05/05/2021 0.15739 Wed, 05/05/2021 6.35364
Tue, 04/05/2021 0.15757 Tue, 04/05/2021 6.34639
Mon, 03/05/2021 0.15795 Mon, 03/05/2021 6.33112
Sun, 02/05/2021 0.15720 Sun, 02/05/2021 6.36132
Sat, 01/05/2021 0.15712 Sat, 01/05/2021 6.36456
Fri, 30/04/2021 0.15725 Fri, 30/04/2021 6.35930
Thu, 29/04/2021 0.15840 Thu, 29/04/2021 6.31313
Wed, 28/04/2021 0.15888 Wed, 28/04/2021 6.29406
Tue, 27/04/2021 0.15840 Tue, 27/04/2021 6.31313


Valutaomvandlare;

Omvandlare