Valuta
realtid
  • EUR ~ USD
    1.1606
    -0.29%
  • GBP ~ USD
    1.3772
    0.15%
  • XAU ~ USD
    1808.61
    0.89%
  • BTC ~ USD
    63671.21
    4.08%
  • ETH ~ USD
    4211.97
    3.80%
  • XRP ~ USD
    1.1037
    2.44%

1 CNY till SEK

Kinesisk Yuan (CNY) och Kronor (SEK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. CNY och SEK, 1 Kinesisk Yuan till Kronor aktuella kurser ?
trenden (idag): +0.17 %
CNY 1 Kinesisk Yuan
=
1.3471 SEK Kronor
senaste ändring: October 25, 2021 (Today) 16:04 - (1 minut sedan)
(CNY - SEK) växelkurs uppdateras varje minut..

CNY/SEK Chart


CNY - PopuläraKurs
CNY/USD 0.1566
CNY/EUR 0.1349
CNY/GBP 0.1137
CNY/CHF 0.1440
CNY/JPY 17.8093
CNY/AUD 0.2090
SEK - PopuläraKurs
SEK/USD 0.1162
SEK/EUR 0.1002
SEK/GBP 0.0844
SEK/CHF 0.1069
SEK/JPY 13.2203
SEK/AUD 0.1552


historisk kurs - CNY/SEKKurshistorisk kurs - SEK/CNYKurs
Sun, 24/10/2021 1 CNY till SEK 1.34563 Sun, 24/10/2021 1 SEK till CNY 0.74315
Sat, 23/10/2021 1.34369 Sat, 23/10/2021 0.74422
Fri, 22/10/2021 1.34247 Fri, 22/10/2021 0.74490
Thu, 21/10/2021 1.34667 Thu, 21/10/2021 0.74257
Wed, 20/10/2021 1.34324 Wed, 20/10/2021 0.74447
Tue, 19/10/2021 1.35068 Tue, 19/10/2021 0.74037
Mon, 18/10/2021 1.34713 Mon, 18/10/2021 0.74232
Sun, 17/10/2021 1.34067 Sun, 17/10/2021 0.74590
Sat, 16/10/2021 1.33892 Sat, 16/10/2021 0.74687
Fri, 15/10/2021 1.33742 Fri, 15/10/2021 0.74771
Thu, 14/10/2021 1.34144 Thu, 14/10/2021 0.74547
Wed, 13/10/2021 1.35229 Wed, 13/10/2021 0.73949
Tue, 12/10/2021 1.36146 Tue, 12/10/2021 0.73451
Mon, 11/10/2021 1.35920 Mon, 11/10/2021 0.73573
Sun, 10/10/2021 1.35697 Sun, 10/10/2021 0.73694
Sat, 09/10/2021 1.35582 Sat, 09/10/2021 0.73756
Fri, 08/10/2021 1.35649 Fri, 08/10/2021 0.73720
Thu, 07/10/2021 1.36356 Thu, 07/10/2021 0.73337


Valutaomvandlare;

Omvandlare