Valuta
realtid
  • Dollar/SEK +0.20%
    8.2874
    8.2631 ~ 8.3031
  • Euro/SEK +0.34%
    10.0937
    10.0592 ~ 10.0963
  • Pund/SEK -0.28%
    11.3268
    11.3000 ~ 11.3721
  • Euro/$ +0.14%
    1.2180
    1.2152 ~ 1.2190
  • BTC/USD +4.38%
    32,577.0
    28,989.0 ~ 32,790.0
  • Euro/£ +0.63%
    0.8914
    0.8855 ~ 0.8919

1 PLN till SEK

Polska Zloty (PLN) och Kronor (SEK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. PLN och SEK, 1 Polska Zloty till Kronor aktuella kurser ?
trenden (idag): +0.04 %
PLN 1 Polska Zloty
=
2.2232 SEK Kronor
senaste ändring: January 22, 2021 (Today) 15:29 - (1 minut sedan)
(PLN - SEK) växelkurs uppdateras varje minut..

PLN/SEK Chart




historisk kurs - PLN/SEKKurshistorisk kurs - SEK/PLNKurs
Thu, 21/01/20211 PLN till SEK2.22072Thu, 21/01/20211 SEK till PLN0.45030
Wed, 20/01/20211 PLN till SEK2.22857Wed, 20/01/20211 SEK till PLN0.44872
Tue, 19/01/20211 PLN till SEK2.23346Tue, 19/01/20211 SEK till PLN0.44774
Mon, 18/01/20211 PLN till SEK2.23561Mon, 18/01/20211 SEK till PLN0.44731
Sun, 17/01/20211 PLN till SEK2.23115Sun, 17/01/20211 SEK till PLN0.44820
Sat, 16/01/20211 PLN till SEK2.23115Sat, 16/01/20211 SEK till PLN0.44820
Fri, 15/01/20211 PLN till SEK2.23345Fri, 15/01/20211 SEK till PLN0.44774
Thu, 14/01/20211 PLN till SEK2.22199Thu, 14/01/20211 SEK till PLN0.45005
Wed, 13/01/20211 PLN till SEK2.23635Wed, 13/01/20211 SEK till PLN0.44716
Tue, 12/01/20211 PLN till SEK2.22676Tue, 12/01/20211 SEK till PLN0.44908
Mon, 11/01/20211 PLN till SEK2.22879Mon, 11/01/20211 SEK till PLN0.44867
Sun, 10/01/20211 PLN till SEK2.23717Sun, 10/01/20211 SEK till PLN0.44699
Sat, 09/01/20211 PLN till SEK2.23717Sat, 09/01/20211 SEK till PLN0.44699
Fri, 08/01/20211 PLN till SEK2.22910Fri, 08/01/20211 SEK till PLN0.44861
Thu, 07/01/20211 PLN till SEK2.22547Thu, 07/01/20211 SEK till PLN0.44934
Wed, 06/01/20211 PLN till SEK2.22529Wed, 06/01/20211 SEK till PLN0.44938
Tue, 05/01/20211 PLN till SEK2.21888Tue, 05/01/20211 SEK till PLN0.45068
Mon, 04/01/20211 PLN till SEK2.21688Mon, 04/01/20211 SEK till PLN0.45108


Valutaomvandlare;

Omvandlare

Senaste Beräkningarna
30 NOK KR - 1 minut sedan
90 DKK KR - 4 minuter sedan
35 EUR KR - 6 minuter sedan
56 USD KR - 7 minuter sedan
36 USD KR - 7 minuter sedan
48 KR till USD - 0 minut sedan
7250 KR till EUR - 2 minuter sedan
36 KR till USD - 4 minuter sedan
200 KR till USD - 6 minuter sedan
22.9 KR till RUB - 8 minuter sedan