Valuta
realtid
  • Dollar/SEK +0.21%
    8.2882
    8.2631 ~ 8.3031
  • Euro/SEK +0.33%
    10.0925
    10.0592 ~ 10.0987
  • Pund/SEK -0.27%
    11.3271
    11.3000 ~ 11.3721
  • Euro/$ +0.12%
    1.2178
    1.2152 ~ 1.2190
  • BTC/USD +3.81%
    32,593.0
    28,989.0 ~ 32,790.0
  • Euro/£ +0.62%
    0.8911
    0.8855 ~ 0.8919

1 NOK till SEK

Norska Kronan (NOK) och Kronor (SEK) valutakonvertering

LiveExchanges.com - Valuta i realtid. NOK och SEK, 1 Norska Kronan till Kronor aktuella kurser ?
trenden (idag): -0.78 %
NOK 1 Norska Kronan
=
0.9759 SEK Kronor
senaste ändring: January 22, 2021 (Today) 16:33 - (1 minut sedan)
(NOK - SEK) växelkurs uppdateras varje minut..

NOK/SEK Chart




historisk kurs - NOK/SEKKurshistorisk kurs - SEK/NOKKurs
Thu, 21/01/20211 NOK till SEK0.98452Thu, 21/01/20211 SEK till NOK1.01572
Wed, 20/01/20211 NOK till SEK0.98231Wed, 20/01/20211 SEK till NOK1.01801
Tue, 19/01/20211 NOK till SEK0.97803Tue, 19/01/20211 SEK till NOK1.02246
Mon, 18/01/20211 NOK till SEK0.97644Mon, 18/01/20211 SEK till NOK1.02413
Sun, 17/01/20211 NOK till SEK0.98001Sun, 17/01/20211 SEK till NOK1.02040
Sat, 16/01/20211 NOK till SEK0.98001Sat, 16/01/20211 SEK till NOK1.02040
Fri, 15/01/20211 NOK till SEK0.98091Fri, 15/01/20211 SEK till NOK1.01946
Thu, 14/01/20211 NOK till SEK0.98159Thu, 14/01/20211 SEK till NOK1.01876
Wed, 13/01/20211 NOK till SEK0.98542Wed, 13/01/20211 SEK till NOK1.01480
Tue, 12/01/20211 NOK till SEK0.97500Tue, 12/01/20211 SEK till NOK1.02564
Mon, 11/01/20211 NOK till SEK0.97301Mon, 11/01/20211 SEK till NOK1.02774
Sun, 10/01/20211 NOK till SEK0.98122Sun, 10/01/20211 SEK till NOK1.01914
Sat, 09/01/20211 NOK till SEK0.98122Sat, 09/01/20211 SEK till NOK1.01914
Fri, 08/01/20211 NOK till SEK0.97534Fri, 08/01/20211 SEK till NOK1.02528
Thu, 07/01/20211 NOK till SEK0.97130Thu, 07/01/20211 SEK till NOK1.02955
Wed, 06/01/20211 NOK till SEK0.97093Wed, 06/01/20211 SEK till NOK1.02994
Tue, 05/01/20211 NOK till SEK0.96554Tue, 05/01/20211 SEK till NOK1.03569
Mon, 04/01/20211 NOK till SEK0.96410Mon, 04/01/20211 SEK till NOK1.03724


Valutaomvandlare;

Omvandlare

Senaste Beräkningarna
80.99 GBP KR - 0 minut sedan
110.25 USD KR - 1 minut sedan
39 GBP KR - 3 minuter sedan
200.10 CHF KR - 5 minuter sedan
3.8 GBP KR - 6 minuter sedan
75000.12 GBP KR - 6 minuter sedan
75 KR till USD - 1 minut sedan
4.25 KR till USD - 3 minuter sedan
178.90 KR till NOK - 3 minuter sedan
25 KR till GBP - 4 minuter sedan
10.25 KR till EUR - 5 minuter sedan
200.25 KR till EUR - 6 minuter sedan